PL EN
OMEGA Project Sp. z o. o. Biuro: ul. Matejki 36/5, 60-768 Poznań


Doradztwo Inwestycyjne
Przeglądy Okresowe Budynków


Kontakt z nami

tel. 669 193 958

biuro
biuro@omega-project.pl

tel. 606 804 729

Mariusz Kaźmierczak - Inspektor Nadzoru Inwestorskiego
mariusz@omega-project.pl

tel. 516 166 600

Piotr Czyżow - Koordynator ds. Inwestycji
piotr@omega-project.pl

tel. 508 219 413

Katarzyna Smoczyk - Rzeczoznawca Majątkowy
katarzyna@omega-project.pl

USŁUGI 

Nadzór inwestorski / budowlany

 

Każda inwestycja budowlana wymaga odpowiedniej kontroli. Nadzór inwestorski w Poznaniu jest jedną z usług, które realizujemy dla klientów indywidualnych i firmowych. Sprawujemy kontrolę nad wykonywanymi pracami pod kątem technicznym, technologicznym oraz prawnym. Nadzór budowlany to również sprawdzanie zgodności wykonanych prac z wytycznymi projektu. Oprócz tego zajmiemy się odbiorem i zatwierdzeniem poszczególnych etapów budowy. Powierzając nam nadzór inwestorski, klienci mogą liczyć na specjalistyczną pomoc na każdym etapie budowie. Gwarantujemy profesjonalną kontrolę jakości i postępu prac budowlanych. Możesz liczyć na reprezentację i wsparcie z naszej strony na każdym placu budowy.

 

Wycena nieruchomości

 

Klientów, którym zależy na uzyskaniu jak najdokładniejszej wyceny nieruchomości, zapraszamy do naszych rzeczoznawców majątkowych w Poznaniu. Wycena nieruchomości przyda się głównie w sytuacji, gdy trzeba określić wartość nieruchomości odziedziczonej na mocy spadku i zapłacić obowiązkowy podatek. To usługa, którą realizujemy także w przypadku, gdy klienci chcą nabyć jakąś nieruchomość i muszą spłacić inne osoby, które również posiadają prawo do jej użytkowania. Wycena nieruchomości pozwala także sprawdzić, czy cena nieruchomości, którą chcemy kupić, nie jest specjalnie zawyżona. Gwarantujemy, że z naszym rzeczoznawcą nie przepłacisz!

 

Rzeczoznawca majątkowy

 

Wartość danej nieruchomości określić może tylko rzeczoznawca majątkowy. Cel wyceny bywa różny – od ustalenia ceny sprzedaży, zabezpieczenia kredytu, podziału majątku, aż po określenie wartości ubezpieczeniowej czy ustalenia podatku od spadku i darowizny. Sporządzane przez rzeczoznawcę majątkowego opracowania wykorzystuje się m.in. w procesach inwestycyjnych, kredytowych, jak również nierzadko w postępowaniach sądowych. Wycena nieruchomości komercyjnych, przemysłowych, rolnych, leśnych, zabytkowych i innych dla osób prywatnych oraz klientów firmowych – nasz rzeczoznawca majątkowy gwarantuje profesjonalną pomoc w zakresie każdej z nich.

 

Przeglądy okresowe budynków

 

Obowiązkowe kontrole i techniczne przeglądy okresowe budynków – o tym musi pamiętać każdy właściciel i zarządca nieruchomości. Część z nich należy wykonać np. raz na dwanaście miesięcy, inne co pięć lat. W każdym przypadku można skorzystać z pomocy naszych specjalistów, posiadających odpowiednie uprawnienia do wykonywania przeglądów budowlanych. Skontrolowanie stanu elementów konstrukcyjno-budowlanych, instalacji elektrycznych, grzewczych, gazowych, służących ochronie środowiska to przykładowy zakres prac, jakie przeprowadzają specjaliści z naszej firmy. Przeglądy techniczne budynków pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo ich mieszkańców i użytkowników.

 

OMEGA Project Sp. z o. o. siedziba: os. Piastowskie 9/17, 61-147 Poznań
biuro: ul. Matejki 36/5, 60-768 Poznań
NIP REGON KRS Kapitał zakładowy: 5000 zł

Obsługa inwestycji, nadzory inwestorskie, przeglądy okresowe budynków, doradztwo inwestycyjne, wycena nieruchomości


Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych